רוורסי מסך מלא

על המשחק

Reversi משחק עם שני שחקנים. כשאתה משחק את הגרסה המקוונת של Reversi באתר זה, אתה משחק כצ’יפ השחור, מול המחשב שמשחק כמו לבן. המשחק מתחיל בארבעה שבבים שהונחו במרכז רשת המשחק 8×8. לשני השחקנים 4 מהלכים ראשוניים אפשריים שהם יכולים לבצע. מכיוון שתשחקו כשחורים, המהלכים האפשריים שתוכלו לבצע בתחילת המשחק מוצגים להלן.

מהלכי הפתיחה בתחילת המשחק כולם אופקיים או אנכיים. אתה יכול למקם שבב בכל מקום שיש לו שבב לבן לצידו בקו אופקי, אנכי או אלכסוני, כל עוד יש שבב שחור באותו קו, בלי שום רווחים ריקים בין לבין. בדוגמה למטה אני מדגים בחירה אופקית שתוכלו לעשות.

ניתן גם למקם שבבים בתנוחות אלכסוניות. להלן לוח משחק שונה במקצת בו יש 3 מיקומים אפשריים שתוכלו לבצע בציר אלכסוני עם השבבים הלבנים.

כשאתה עושה מהלך, שבבים לבנים בין השבב השחור שאתה פשוט מניח לשבב שחור אחר הופכים לשבב שחור. אתה מסתובב עם המחשב, עד להצבת שבב בכל תא רשת. אם שחקן אינו מסוגל לבצע מהלך, השחקן האחר יבצע פנייה שנייה. כאשר הרשת מתמלאת, השחקן עם הכי הרבה צ’יפים על הלוח מנצח במשחק.

תודה ששיחקת את משחק ה- Reversi שלי. Reversi (המכונה לפעמים אותלו Othello) הוא משחק רב-שחקן בו אתה מנסה להעביר כמה שיותר מהצ’יפים לצבע שלך ככל שתוכל. במשחק זה תוכלו לשחק כשחור נגד המחשב שהוא לבן. אתה יכול למקם שבב בכל מקום ליד שבב לבן אם יש קו ישר בין השבב השחור שאתה מניח, לבין שבב שחור אחר. במשחק הזה יש מעט מתאר ירוק על מקומות שאתה יכול לשים שבב.

דרגו את המשחק

הוסיפו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *